Skateboard gaat 50MPH + op de snelweg in Duitsland!

Klik hier om in Full Screen Mode
Een skatboarder in Duitsland bereikt 50MPH + op de snelweg. De Duitse overheid is nog steeds bezig met het opsporen van de persoon die het deed om hem in de gevangenis, maar ik denk dat ze moeten geven hem een onderscheiding in plaats daarvan.
Een video van de skateboarder, uitgezonden op de Duitse televisie-netwerken op woensdag, toonde een gehelmde figuur gekleed in een rood en wit beschermend pak het opbouwen van snelheid door vast te houden aan de achterkant van een motor voor te laten gaan freewheelen.
"We stak een all-points bulletin en hebben informatie ontvangen dat geeft ons nuttige aanwijzingen aan wie de man kan zijn," zei Stoeckle. "Wij zijn bijzonder bezorgd over copycats die kan imiteren de stunt, waardoor hun leven in gevaar."








