Sony introduceert ultrakleine Fuel Cell Hybrid

door max op maandag de 5 mei 2008

Sony Unveils Ultrasmall Hybrid Fuel Cell

Hier is een interessante hybride brandstofcel dat alleen kan de manier veranderen waarop mobiele apparaten worden aangedreven. Dit maakt gebruik van een methanol als brandstof, in feite een vorm van alcolhol.

Wat heb zijn manier koeler is als je het kon macht met wat bier ...

Sony Corp prototyped een brandstof-cel systeem klein genoeg om in een hand. De grootte van het systeem is ongeveer 50 × 30mm, die werd gerealiseerd door het combineren van een brandstofcel, Li-polymer batterij secundair, controle circuit, enzovoort.

De nieuwe brandstofcel systeem is direct methanol type en maakt gebruik van methanol als brandstof. Ook is het een actieve brandstofcel-systeem, dat de brandstoftoevoer met een pomp controles. Het systeem is hybride type met de output aangevuld met een Li-polymer batterij secundair. En het kan omgaan met sterk stijgende piek bevoegdheden van mobiele apparaten.

Ook is het gebruik van energie-efficiëntie hoog genoeg dat 14 uur 1seg film continu kan gespeeld worden door de algemene mobiele telefoons met 10mL van methanol.

vi nikkeibp

Tarief

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...



Site Sponsors
20.000 GPS POI's 9,99 dollar



Related News and Resources

    blog comments powered by Disqus
    Als je van dit bericht dan kunt u zich abonneren op mijn volledige RSS feed.

    U kunt zich ook aanmelden via E-mail door het invullen van uw naam en e-mail hieronder:

    Naam: E-mail:


    Heb je een nieuwe hack, DIY, howto, of gadget? Tip ons hier.

    Probeer Goohack op zoek naar een nieuwe hack:


    Featured Sites From Zedomax Blog Network